33

Новий зразок заяви про відкриття виконавчого провадження

З 05 жовтня 2016 року в Україні почав діяти новий Закон «Про виконавче провадження». У зв’язку з цим мною був підготований оновлений зразок заяви стягувача до виконавчої служби про примусове виконання рішення суду за виконавчим листом та судовим наказом.

До __________

адреса: __________

Стягувач: __________

адреса: __________

номери засобів зв’язку: __________

Представник стягувача: __________,

що діє на підставі __________ від __________ року

адреса: __________

номери засобів зв’язку: __________

 

Заява

про відкриття виконавчого провадження

 

Прошу прийняти до виконання __________ суду __________ від __________ р. №__________ про стягнення з __________ (__________ р.н., адреса: __________, РНОКПП/код ЄДРПОУ __________, тел. __________) на користь __________ (__________ р.н., адреса: __________, РНОКПП/код ЄДРПОУ __________, тел. __________) __________грн, з яких:

 • __________ грн основного боргу;
 • __________ грн пені;
 • __________ грн інфляційних втрат;
 • __________ грн 3% річних;
 • __________ грн судового збору.

Відповідно до ЗУ «Про виконавче провадження» від 06.06.2016 р. №1404-VIII, з метою повного та своєчасного виконання рішення суду, також прошу:

 1. Винести постанову про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного робочого дня після одержання виконавчого документа (ч. 5 ст. 26).
 2. Під час відкриття виконавчого провадження винести постанову про арешт майна (коштів) боржника (ч. 2, 4 ст. 56).
 3. Зобов’язати боржника протягом п’яти робочих днів з дня відкриття виконавчого провадження подати декларацію про його доходи та майно (п. 3 ч. 5 ст. 19 та ч. 5 ст. 26).
 4. Зобов’язати боржника надати відомості щодо належного йому майна за даними бухгалтерського обліку (ч. 9 ст. 56).
 5. Отримати в органах доходів і зборів інформацію про наявні у боржника рахунки, а також про його дебіторську заборгованість (ч.1 ст. 52 та ч.1 ст. 54).
 6. Встановити майно боржника, яке знаходиться в інших осіб, а також майно та кошти, що належать боржнику від інших осіб (ст. 53).
 7. Встановити інформацію про договори боржника про зберігання цінностей або надання боржнику в найм (оренду) індивідуальних банківських сейфів (п. 21 ч. 3 ст. 18).
 8. Провести перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому здійснювати таку перевірку не рідше ніж один раз на три місяці (ч. 8 ст. 48).
 9. Здійснити реєстрацію обтяжень майна боржника (п. 8 ч. 3 ст. 18).
 10. У разі невиконання стороною боржника законних вимог державного виконавця, вирішити питання про притягнення винуватих осіб до адміністративної відповідальності в порядку ст. 188-13 КпАП України, а в разі неявки на вимогу держаного виконавця – вжити заходів для застосування приводу.
 11. У разі ухилення сторони боржника від виконання рішення суду, вжити заходів для встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України (п. 19 ч. 3 ст. 18).
 12. Якщо у поведінці боржника чи пов’язаних з ним осіб буде виявлено ознаки злочину, передбаченого в статтях 219, 382 чи 388 КК України (доведення до банкрутства, невиконання судового рішення, незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, або майна, яке описано), скласти про це відповідний акт та звернутися до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення (ч. 2 ст. 76).

За наявною інформацією боржнику за правом власності належить наступне майно: __________, а також відкриті наступні банківські рахунки: __________. У зв’язку з цим, прошу негайно після відкриття виконавчого провадження накласти на вказане майно та наявні на банківських рахунках кошти арешт (ч. 7 ст. 26).

Стягнені з боржника кошти перераховувати за реквізитами: одержувач – __________, РНОКПП __________, рахунок №__________ в ПАТ КБ «__________», МФО __________, код ЄДРПОУ банку __________.

Копію постанови про відкриття виконавчого провадження надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу: __________, а всю подальшу кореспонденцію надсилати на e-mail: __________.

 

Додатки:

 1. Оригінал __________ суду __________ від __________ р. №__________.
 2. Квитанція про сплату авансового внеску у розмірі 2% від суми стягнення.
 3. Довіреність представника стягувача.
 4. __________.
 5. __________.
 6. __________.

«__» __________ 20__ р.

Представник стягувача ____________________

 

У форматі word вказаний документ ви можете завантажити за наступним посиланням:

Заява про відкриття виконавчого провадження.

Нажмите здесь, чтобы оставить свой комментарий 33 комментарии